Impressum

Dizajn

Razvoj

Webmaster

KCP, ZSKA

22. festival zagrebačkih kazališnih amatera
22. festival zagrebačkih kazališnih amatera

 


CENTAR KNAP - ZAGREBAČKA SCENA KAZALIŠNIH AMATERA
četvrtak 29. ožujka 2018.

Izbor predstava za program 22. Festivala zagrebačkih kazališnih amatera
(7. i 8. travnja 2018.)

Stručno povjerenstvo 42. SKAZ-a (Susreti kazališnih amatera Zagreba) u sastavu: Ivana Peroš, kazališna redateljica, Mira Muhoberac, dramaturginja te Zlatko Krilić, književnik, nakon 35 odgledanih predstava odabralo je 5 predstava za sudjelovanje na 22. FESTIVALU ZAGREBAČKIH KAZALIŠNIH AMATERA.

S obzirom na raznolikost žanrova, stilova i poetika predstava prikazanih na ovogodišnjem susretu kazališnih amatera, ocjenjivački sud odabrao je za sudjelovanje na 22. festivalu zagrebačkih kazališnih amatera sljedeće predstave (prema redoslijedu izvođenja):


1)  
Teatar Gaudeamus Centra KNAP
Q. Tarantino – R. Agić: Svaki pas ima svoj dan
redateljica: Rebecca Agić

2)  
Učilište ZKM – grupa B 12
Katarina Kolega: Igre sjećanja
redateljica: Katarina Kolega

3)
Dramska skupina Centra za kulturu i filma A. Cesarca
V. Andreoli: Odrastanje u tri runde
redateljice: Ita Tissauer Pavičić i Natalija Stipetić Čus

4)
Ludus – dramska skupina Centra KNAP
grupa – D. Alighieri: Pagara
redatelj: Christian Jalžečić

5)
Teatar Gaudeamus Centra KNAP
H. Džafić – R. Agić: Gluha svadba
redateljica: Rebecca Agić


22. FZKA održat će se 7. i 8. travnja u Centru  KNAP. Festival dodjeljuje nagrade za najbolju predstavu u cjelini, najbolju glumicu, najboljeg glumca i za najbolji originalni tekst ili predložak za igru. Festival će pratiti selektorica 58. festivala hrvatskih kazališnih amatera dr. sc. Dubravka Crnojević-Carić. 58. FHKA održat će se u Pazinu od 11. do 13. svibnja i Vodicama od 25. do 27. svibnja 2018.



CENTAR KNAP - ZAGREBAČKA SCENA KAZALIŠNIH AMATERA

Raspored predstava na
22. FESTIVALU ZAGREBAČKIH KAZALIŠNIH AMATERA




subota 7. travnja


18.30
Učilište ZKM – grupa B 12
Katarina Kolega: Igre sjećanja
redateljica: Katarina Kolega
(tehnički pokus 17.00 - 18.30)

20.00
Ludus – dramska skupina Centra KNAP
grupa – D. Alighieri: Pagara
redatelj: Christian Jalžečić
(tehnički pokus 15.00 - 17.00)




nedjelja 8. travnja

16.00
Dramska skupina Centra za kulturu i filma A. Cesarca
V. Andreoli: Odrastanje u tri runde
redateljice: Ita Tissauer Pavičić i Natalija Stipetić Čus
(tehnički pokus 15.00 - 16.00)

17.00
Teatar Gaudeamus Centra KNAP
H. Džafić – R. Agić: Gluha svadba
redateljica: Rebecca Agić
(tehnički pokus 14.00 - 15.00)

18.30
Teatar Gaudeamus Centra KNAP
Q. Tarantino – R. Agić: Svaki pas ima svoj dan
redateljica: Rebecca Agić
(tehnički pokus 13.00 - 1500)

20.00
PROGRAM DODJELE NAGRADA 22. FZKA

Sljedeća prikazivanja:

Foto-galerija:

pogledaj sve slike

Ulaznice:
Cijena ulaznice u redovnoj prodaji : 0

Izvedbe:
2